Obec Ludgeřovice
ObecLudgeřovice

O Ludgeřovicích

Obec leží mezi městy Ostrava a Hlučín (mapa). Území obce leží v nadmořské výšce od 220 do 300 metrů, je mírně zvlněné s řadou lesíků a remízků. Z vyvýšenin jsou na jihu viditelné vrcholy Beskyd a za dobré viditelnosti na severozápadě i vrcholy Jeseníků.

Loga

Derby mezi Ludgeřovicemi a Darkovičkami skončilo remízou

Deník

Opavsko - jeden z nejzajímavějších zápasů posledního podzimního kola I. A třídy se hrál v Ludgeřovicích, kam v rámci derby zajížděli hosté z Darkoviček. Pohledný zápas nakonec vyústil v remízu 2:2. Velmi cenné tři body si odvezly také Bolatice z Vítkova.

Ludgeřovice – Darkovice 2:2 (0:2)

Branky: 76. Kolenko, 81. Hofrichter – Lomozník, 35. Kremzer.
Ludgeřovice: Hájek –Hofrichter, Kolenko, Fejerčák, Stepek (60. Lischka) – K. Klos, Mudroch, Zoubek, Martiník (75. Kotlář) – David Balgar (I)(46. Nagy), Fojtík.
Trenér: Vladimír Coufal.

Darkovičky: Varga – Diviš, Adamčík (82. David Balgar II), Buchvaldek, Lindovský – Kremzer, Strachota, Vicker, Turanský (88. Kempný) – Felgenträger, Lomozník (72. Kabich). Trenér: Roman Divina.

Vladimír Coufal, trenér Ludgeřovic: „Derby se muselo divákům líbit. První půli jsme sice prospali, ale po promluvě v kabině se naše hra ve druhém poločase zvedla. Hosté nesmyslně začali bránit dvoubrankový náskok, čehož jsme využili.“

Roman Divina, trenér Darkoviček: „Pro nás to bylo neuvěřitelně smolné utkání. Byli jsme ve všech herních činnostech. Domácí dali obě branky ze standardek. Ze hry si nevytvořili jedinou gólovou příležitost.

Datum vložení: 8. 11. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 17. 12. 2020 21:28