Obec Ludgeřovice
ObecLudgeřovice

O Ludgeřovicích

Obec leží mezi městy Ostrava a Hlučín (mapa). Území obce leží v nadmořské výšce od 220 do 300 metrů, je mírně zvlněné s řadou lesíků a remízků. Z vyvýšenin jsou na jihu viditelné vrcholy Beskyd a za dobré viditelnosti na severozápadě i vrcholy Jeseníků.

Loga

Skončila podzimní část soutěže I. A třídy fotbalistů - 4. a 11.11.2017

Mužstvo TJ Ludgeřovice skončilo ve své skupině na osmém místě. Před rokem na tom byli mnohem lépe, pozimní část vyhráli. Jejich výkony však byly v  posledních týdnech hodně nevyrovnané a také jim moc nepřálo štěstí. Svědčí o tom jejich poslední dva zápasy. V tom prvním 4.listopadu hráli doma z mužstvem z Bolatic, které pohybovalo v tabulce kolem 10. místa. Prohráli 2:4. V prvním poločase neproměnili penaltu. Hned z dalšího útoku vstřelil gól soupeř a po několika minutách domácím předvedl, jak se penalty kopou. Soupeř vedl 2:0 a domácí už zápas nezvrátili (fota jsou z tohoto utkání). V posledním utkání 11. listopadu hráli s lídrem soutěže z Hlubiny a po skvělém výkonu vyhráli 3 : 0.

Výhled do jarní části soutěže však nevypadá špatně. Ludgeřovičtí nyní mají 18 bodů, tabulka je však velmi vyrovnaná, mužstvo na druhém místě má jen o 3 body více. Držme našim palce!